Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valahogy meg lehet nézni az...

Töff kérdése:

Valahogy meg lehet nézni az smseket gépen? A telefonom szerintem vírusos lett és nem engedi megnézni az üzeneteimet. Rohadtul hálás leszek annak, aki megmondja hogy tudom megnézni gépről. Vagy akárhogy a telefonon kívül

Figyelt kérdés
ja.. és próbáltam már, hogy átteszem a simkártyát másik telóba de nem simre mentette az üzeneteket

2013. szept. 14. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak androidos készülék sms-eit tudod megnézni egy app segítségével wifin keresztül. A telefon vírusok nem kártékonyak
2013. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az f...a mert nem androidos

hát pedig szerintem vírus mert az előző telefonomat is ez a gép tette tönkre.. eddig semmi baja most meg nem tudok sms-t nézni meg a netet sem nyitja meg

2013. szept. 18. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A géped vírusos tehát. S az számítógép vírus. Nem telefon vírus. Én telefon vírust említettem. Létezik egy androidos program, ami szerintem más storeban is van. Bár még soha sem használtam. Sms back up vagy sms recovery. Az SMS backup menti az smst a memória kártyára. Keress rá!
2013. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megnézem köszönöm :) azthittem a számítógép vírus a telefonra is hat, de akkor nemtudom mi baja lehet..
2013. szept. 18. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!