Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 4x HD tulajdonosok!...

LG Optimus 4x HD tulajdonosok! Hol, mikor, mennyiért, mennyi garanciával, vettétek a telefont, és ha angol nyelvű a telefon, azt lehet magyarosítani? (pl: Morelocal2)

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell tulajdonosnak lenni, hogy ezekre a kérdésekre válaszolni tudjunk. Csak neten szabad 2 év garanciával venni telefont meglévő előfizetés esetén. Sokkal olcsóbb.

[link]

Minden telefon magyarosítható a Play áruházban található app segítségével, de a magyar forgalomban lévő mobil eleve tartalmazza a magyar nyelvet.

2013. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor az csak egy átverés, hogy valamelyik telefont nem lehet magyarosítani? A morelocale2 programon kívül mely programokkal lehet magyarosítani?
2013. szept. 18. 01:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a következőt: "Set Locale and Language" - [link]


Szerintem nem átverés, hanem egyszerűen emberi tudatlanság. Én is nem régen tudom/fedeztem fel a Play áruházban. De a mai legújabb és drága okostelefonoknál és most az én Samsung Note 2 - őmből indulok ki, a világ összes nyelvén beállítható maga a telefon. Internetről letölti a kívánt nyelvet és kész is van. Mellesleg újra hangsúlyozom hogy a hazai telefont nem lehet eladni magyar nyelv nélkül.

2013. szept. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs, de szerintem nagyon szuper telefon, ár-érték arányban az egyik legjobb, januárban én is ilyet veszek majd! Amúgy a Magyarországon kapható telefonok 98%-a (ismert márkák) magyar nyelvű, nem kell hozzá semmiféle magyarosítást letölteni külön!
2013. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na most a helyzet az, hogy pl az árat tekintve beállt a kartellbe a GSMHome. Náluk a hét elején még 63450 Ft volt, most szintén náluk 79850!!Ft Ami azt jelenti, hogy a 63450 környékén a mobilbirodalm az egyetlen olyan bolt ami annyiért forgalmaz, DE a mobilbirodalom nevű boltba nem fogok venni több okból: 1. nem ismert 2. nagyobb az 1-esre értékelésük aránya az 5-ösökhöz képest mint a GSMHome-nál. 3. Sok rosszat hallottam róla. A kertel tagjai 79-100ezer között mozog az ár. Tud valaki boltot, ami 60 környékén (55-65-70) dobálja a telefont? Köszönöm :)
2013. szept. 28. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:

4. vagyok! Ha telefon konkrét típusáról van szó, az mindenhol ugyanolyan, nincs különbség, csak árban, szóval nem tudom hogy hallhattál róla rosszat, főleg, hogy a telefon számít, nem a bolt!

Valóban a Mobilbirodalomban a legolcsóbb, de már csak 59850 Ft! Ha a bolt mégis eltántorít, akkor még tízezret dobj hozzá, 69880 Ft a második legjobb ára, az Online Mobil Store-ban!

2013. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!