Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem elérhető ios7...

Miért nem elérhető ios7 szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés
elindítom a telepítést és kiírja h nem elérhető, hely meg minden van elég rajta 50%on felül van a töltés is! mi lehet a baj?

2013. szept. 18. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? Egyébként most rendkívül leterheltek az Apple szerverei, mivel mindenki első pillanatban akar frissíteni. 1-2 nap, és elül a roham.
2013. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
iphon4
2013. szept. 18. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
klónokra nincs ios7!
2013. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez nem kloooon!!!!! Tmobileban vettem szal at se verhettel meg letudtam tolteni csak telepiteni nem!!
2013. szept. 18. 23:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Túl sok iPhone tulajdonos szerette volna letölteni egyszerre azt a majd 1 GB adatmennyiséget,ez volt a probléma.Nekem is csak most sikerült.
2013. szept. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azért, mert mindenki egyszerre akarta. Nekem letöltötte és feltelepítette másfél óra alatt, először meg sem mozdult, de letöröltem róla minden alkalmazást és akkor elindult. Most már biztosan le tudod tölteni, ha eddig nem sikerült.
2013. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
bocsi az offért de érdekel, hogy megéri frissíteni?!
2013. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik, egyenes vonalak, letisztult minták, szép színek, kicsit olyan, mint a Coca Cola reklám. Szerintem sokkal szebb, mint eddig és nem értem azokat, akik fikázzák, nekem a 4S-em gyorsabb, mint eddig, könnyű kezelni, minden újdonságot hamar megtaláltam, de sokáig csodálkoztam.
2013. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!