Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 Mini készülé...

Samsung Galaxy S3 Mini készülék gyári visszaállítása után más rendszer állt vissza, mint amikor kézhez kaptam. Miért?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 23:26
 1/6 anonim válasza:

Amikor kikerült a gyárból a telefonod, valószínűleg még az előző OP volt aktuális, tehát ezt programozták bele, hogy ezt állítsa vissza.

Csak simán frissítsd a firmware-t és minden új lesz.

(Velem is megtörtént.)

2013. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget! Olyan nincs hogy az előző rendszer áll vissza. Valószinű valami launcher volt rajta meg még ki tudja mik és most visszaállt gyárira.
2013. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én tapasztalatból írtam le, de nyilván hallucináltam... :)

(Első válaszoló voltam.)

2013. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván hülye vagy. Egy gyári visszaállitás nem állit vissza egy korábbi android verzióra,hanem az aktuálist pucolja le.
2013. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Láttam, tapasztaltam, a kezemben fogtam... Ne b_sszál már fel agyilag. :DD
2013. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még be is vittem a szervízbe, mert nem akart rendesen működni és egy hétig nem volt nálam a telefonom...
2013. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!