Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FELPONTOZÁS iPhone csatlakozás...

FELPONTOZÁS iPhone csatlakozási hiba?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 2g-m és ha kikapcsolt állapotban feldugom usb-re akkor bekapcsol(de aktivációs menüt-t kér),de itunes nem ismeri,fel,nem jelzi ki,hogy töltődne.

Mit lehet csinálni?


Akkumulátor nélkül vettem ,úgy nem kapcsolt be,most van benne uj (gyári) akkumulátor,és bekapcsol,meg működik is ,csak nemtudom aktiválni mivel itunes nem ismeri fel,és dfu mód-ba se sikerült rakni



2013. szept. 19. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy ez valóban egy iPhone 2G, és nem valami klón? Akkut ugye csak szerszámmal lehet kiszedni belőle, iFixit guide alapján elég extrém módon, ráadásul...

Ha igen, esetleg próbáld meg egy másik kábellel, hátha az adatvezetékek sérültek meg.

2013. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,biztos,hogy eredeti.

Van egy iphone 3gs-em is és annak a kábelével próbáltam,amivel a 3gs tökéletesen működik

2013. szept. 19. 21:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert láttam vaterán/apródon szinte ugyanolyan kábeleket és az egyikhez odavolt irva,hogy támogatja az iphone 2g-t a másikhoz nem
2013. szept. 19. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak lusta volt az eladó, nincs eltérés a kábelek között.

Viszont sajnos nincs több ötletem, mi lehet a gond.

2013. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,azért köszi,ment a zöld kéz
2013. szept. 20. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!