Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry 10-es operációs...

BlackBerry 10-es operációs rendszerről mi a véleméynetek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kinézetre nagyon tetszik, egy okból nem váltok bb-re, az pedig az, hogy nem tudnám megszokni a teljesen nyitott android után.
2013. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezelése kis szokást igényel, és nem tudnék érvet felsorolni amellett, hogy egy átlagfelhasználónak miért lenne érdemes erre váltani. Sokszor lomha, a szoftver frissítése pedig múltat idézően bonyolult.
2013. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy óriási hátránya van, nincs hozzá szoftver piac. Nagyon kevés a BB-hez írt programok száma. Ráadásul még a fizetős alkalmazások is drágábbak, mint a konkurens platformok piacain.
2013. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Halott ugy. Vegyel droidot/iPhone-t/WP8-at. Azoknak van jelene/jovoje.
2013. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 válaszoló: úúúúúúúú, de bonyolult rákötni a telót a gépre, elindítani a BB Desktop Manager-t, és rábökni az update gombra.. 5 éves egyetem kell hozzá. -.-"
2013. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
...és 5 percig malmozik, aztán szól, hogy nincs frissítés. Vagy hibakódot ad. Fórumok nem adnak egzakt megoldást, csak SIM-kártya kiszedésére buzdítanak, meg hasonló praktikákra. Mi volt a megoldás? Másik PC (és SIM-kártya kivétele).
2013. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#4 a WPnek nem nagyon van
2013. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy gesztus vezérelt a kezelp felülete, egészen más mint a többi (hisz miért is hasonlítson, ha egyediséget akar?)

Én a Blackberry Q10-et néztem ki magamnak, azért kérdezem, hogy milyen az új operációs rendszer, tudom a régi BB-ken, nagyon zárt volt, program is alig volt rá, de erre már Viber, Skype is elérhető, és eléggé multimédiás.

2013. okt. 1. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!