Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? 1....

Milyen telefont vegyek? 1. Telenor One Touch S 2. Samsung Galaxy S Advance 3. LG Optimus L7 II 4. ZTE Blade Super 5. Sony Xperia P

Figyelt kérdés

Várok minden pozitív és negatív véleményt!

Ez lesz az első okos telefonom és szeretném ha minden jól működne rajta. Remélem tudtok segíteni!

Előre is köszönöm! :)


2013. szept. 22. 23:23
 1/7 anonim válasza:
LG-t tudom ajánlani, nekem olyan van és nagyon szeretem. Szerintem a Samsung és a Sony is jó lehet, Telenor one touch-ot én nem vennék.
2013. szept. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az elsőnek a választ! :) nem értek a telefonokhoz..így műszaki téren, nem tudom, hogy milyen jellemzőjét kellene megnéznem ?
2013. szept. 23. 08:01
 3/7 anonim ***** válasza:
CPU, menória, beépített tárhely, kijelző felbontása, mérete, kamera minősége, vaku van-e. Leginkább ezek a fontosak.
2013. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Xperia L vagy S.
2013. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ezek közül a One Touch a legrosszabb (szerintem). Csak 2.3-as Android van rajta, kicsi a memóriája, nincs vakuja, nincs NFC sem. Pozitívum róla viszont, hogy 720p be tud videót felvenni, az 1,4 Ghz-es processzora is viszonylag jónak mondható meg 4, 3 inches a kijelzője, szóval elég nagy.

Az S Advance nem valami új, már elég régóta piacon van. A legújabb Androidot futtatja, a procija kétmagos, a memóriája alapból 8Gb-os, tud 720 p ben videót rögzíteni, van benne led vaku, a kijelzője 4 inches.

Én Optimus L7 II-t választanám, a kamerája 8 megapixeles, jelly bean fut rajta, processzora két magos, NFC kapcsolatra képes, akkumulátor kapacitása 2460 mAh, ami nagyon jó, általában 2000 alatt szokott lenni más telefonoknál, tehát ennek jobb a készenléti ideje mint az átlagnak.

ZTE is jó választás. 8 mp-es kamera, kétmagos proci, ice cream sandwich oprendszer, HD kijelző, 4,5 inches kijelzőméret tehát itt ő a legméretesebb :) ez akkor jó ha nagy kijelzőjű telefont akarsz.

Sonyról nem tudok nyilatkozni, ezt a típus még soha nem próbáltam, sőt nem is nagyon hallottam róla.

Az én sorrendem ez lenne:

1. LG

2. ZTE

3. Samsung

4. One Touch


Remélem valamit azért tudtam segíteni a választásban :)

2013. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó!Van vakuja a telenor one touch s-nek,egyébként leánykori nevén Alcatel OT-995 :)
2013. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyébként is az NFC-nek kb semmi értelme nincsen.(szerintem)
2013. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!