Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bármilyen telefonra fel lehet...

Bármilyen telefonra fel lehet telepíteni a Nova (vagy más) Launcher-t?

Figyelt kérdés

Jelly Bean van rajta, saját Launcher-rel. Nem lenne használhatatlan néhány funkció, ami nincs Nova-n, de a sajátján van? Vagy azon is megjelenik minden?


Két telóra érdekel: Sony Xperia Z és Huawei Ascend Mate.


Köszönöm!



2013. szept. 24. 00:00
 1/7 Osynho ***** válasza:
Próbáld ki. Ha nem jön be, letörlöd.
2013. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
iOS-om van vazze! :)) Akinek kell, Németországban várja a válaszomat. Nem ért hozzá, hogy le is törölje.
2013. szept. 25. 00:05
 3/7 Osynho ***** válasza:

Nem bántásból, de Xperia Z és Ascend Mate tulajok ilyen szinten nem értenek az androidhoz? :)Illetve, ha nem értenek hozzá, minek nekik más launcher?


Milyen funkciókra gondolsz? Használtam már Novát, Apexet, GO-t, ADW-t, Buzz-t, stb stb. Mindegyik jó, mindegyik másban jó, elég szubjektív dolog, sőt legtöbbször többet tudnak, mint a gyári.

2013. szept. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ugyan azt mondtam neki én is, mint az első válaszoló. Erre azt kérdi "Na és hogy törlöm le?".


A hozzáértésről meg annyit, hogy az üzletben senki sem kérdi meg tőled, hogy "értsz hozzá? mert ha nem, meg sem veheted". Ez baromság. Megtetszett neki, megvette. Majd belejön.


A Nova Launcher meg azért kéne neki, mert az is megtetszett neki, de fél, hogy nincs benne annyi funkció, mint az eredetiben, mivel az Ascend Mate-nek van olyan opciója, hogy két oldalra süríti a gombokat, hogy ne kelljen az ujjadat nagyon kinyújtani, mivel 6,1 colos a kijelzője. Meg el lehet tüntetni a menüsávot egy bökéssel a sávra.

2013. szept. 25. 12:03
 5/7 Osynho ***** válasza:

Oké, de vesz egy olyan telefont, ami gyakorlatilag végtelen lehetőségeket rejt magában, ha ért hozzá az ember. Viszont ha nem, akkor egy töredékéért kapható telefontól gyak ugyanazt kapja. A belejön dolog meg olyan, mint amikor valaki megvesz egy drága autót, de az 1-es sebességet keresi. :)


Persze, biztos belejön, de egy program törlése annyira alap dolog, hogy annál már csak a telefon bekapcsolása alapabb. Szóval kérdezzen meg valakit, nézzen egy youtube videót. Akár a telefonján, mert azon is lehet!. :D


Ezt a funkciót konkrétan nem tudom, de a legtöbb launcher nagyon jól testre szabható, de ezeket végig kell zongorázni és csak az adott felhasználó tudja eldönteni, hogy megfelel-e neki, vagy nem. Nekem is sok időmbe tellett, mire végigpróbálgattam őket, mindegyikben van valami ami szerethető, de egyik se tökéletes. Feltelepít, kipróbál, ha nem jó, töröl. Pofonegyszerű.

2013. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindegy, megmondtam neki, hogy nein lehet. Guten tág. :))


Köszi a válaszokat. :)

2013. szept. 25. 18:44
 7/7 Osynho ***** válasza:
Bitte! :D
2013. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!