Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
A legolcsóbb olyan mobilt keresem, amelyiken tökéletesen, tehát lagg nélkül futnak a játékok, lehetőleg Androidos, és nem szaggat az Android végre... a mostanit nagyon unom, mert rohadt lassú... játékok alatt a FIFA 14, GTA Vice City, GTA 3-at értem.:) Tudom, hogy nem olcsó, de viszonylag a legolcsóbbat, ami meg éri. :)
2013. szept. 25. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosban menyit szeretnél rá költeni?
2013. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

hát nem olcsó de nem szaggat

nexus 4

2013. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uhh... LG-t nagyon nem szeretnék, több is volt. Csak gondom volt vele... első telóm is olyan volt, az első androidos is olyan volt. Trágya az egész. :S
2013. szept. 25. 15:44
 4/5 dirtboy ***** válasza:

írd már le hogy milyen tipusok voltak.


a nexus 4 egy referencia mobil,a google referencia mobilja elhiheted hogy nem egy trágya teló lesz a referencia mobiljuk.

nekem nem nexusom van hanem optimus G de csak dicséri tudom.

hibátlan készülékek bár nem olcsó egyik sem.

olcsó lg meg olyan mint a többi olcsó teló azon nem kell meglepődni de ettől még nem kell egy teljes márkát leírni.

ha tudsz tesztelj le egy nexust aztán majd meg lepődsz az tuti.

2013. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sansung okostelefont vagy Sony Xperiát vegyél.Megéri
2013. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!