Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem találja a 920asom...

Miért nem találja a 920asom az Amber frissítést?

Figyelt kérdés

Hétfőn kaptam, és aznap feldobott 2 frissítést, de azóta nem jelez semmit.

A Rádió, a Smart és Pro Cam műkszik, de pl a betűrendezés az appok között, a Glance Screen, és a lefordításos híváselutításnak még cask nyoma sincs, és nekem nem ezt írja ki:

[link]

Az Hogy Lumia amber nincs, és semmi ilyen nincs...

Most akkor én már megkaptam az ambert, vagy még nem ?

Ha nem mikor fogom ??

Am kártyafüggetlen a teló...

Az Operációs rendszer verziószámánál ezt írja ki:

8.0.10328.78

A Belső Vezérlőprogram verziószáma nekem ez:

3047.0000.1326.2002.

A Noki oldalán ez van:

3047.0000.1326.2002

Most akkor én már Ambert Használok.?



2013. szept. 26. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez már az Amber, de még érkeznie kell pár beállítás-frissítésnek, hogy teljesen 100-as legyen a dolog! Mivel ezek lényegében rendszerfrissítések, ezért az Áruházból nem lehet megtalálni őket, de valahol már olvastam régebben, hogy ezeket manuálisan is fel lehet tenni valahogy... de hogy hogyan, meg hogy hol olvastam, már nem tudom, úgyhogy csak azt tudom ajánlani, hogy türelemmel várd meg, míg nem jelentkeznek a frissítések az Áruházban! :)
2013. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Glance screen már meg van, de az a lefordításos, és a betűrendet hiányolom nagyyon az applistából. :S
2013. szept. 26. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Betűrend alatt nem tudom mit értesz, de kerested már a beállítások -> hang -> jobbra swipe? Mert kicsit fura helyen, de itt van a lefelé fordítás némításhoz!
2013. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs, a Nokia vmi olyat írt, hogy frissítsemm a hangot az áruházban. :S
2013. szept. 26. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, ezt mondtam az első hozzászólásban, csak nem tudom hogy ezt hol lehet... idővel magától fel fogja ajánlani az Áruház :)
2013. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!