Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 520-ról?

Figyelt kérdés
Szeretnék új telefont venni, és nem tudom, hogy Lumia 520-at vagy valami hasonló árkategóriában lévő androidos telefont vegyek. Fontos, hogy legalább 4"-es kielzője legyen (520-nak pont ekkora), lehessen telefonálni, netezni, zenéthallgatni és játszani is. Szerintetek?

2013. szept. 26. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A Nokia Lumia 520 legnagyobb előnye az azonos árkategóriájú Androidos készülékekkel szemben, hogy gyorsabb, stabilabb, nem akad - nem fagy, ill. a rendszer is 2016-ig még biztosan kap fő szoftverfrissítéseket. Mivel WP8-as fronton Lumia 720-ig 512 MB RAM-mal rendelkeznek, ezért az Áruházból "csak" 98%-át lehet letölteni az ott megtalálható alkalmazások és játékok közül, tehát a nagyobb HW igényes játékokat nem lehet feltelepíteni a Lumia 520-ra, de így is van bőven játék rá! :)


Az Androidos telefonoknak a legnagyobb előnyük az, hogy több az alkalmazások/játékok száma, de ez nem jelenti azt, hogy a minőségük is mindegyiknek csúcs (na meg hogy mondjak egy blőd példát, Androidon fingós alkalmazásból van 10, WP8-on 1). Emellett nagyobb testreszabhatósági lehetőség van, de ez az átlagfelhasználót nem igazán érinti.

2013. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, tehát androidon egy csomó alkalmazás van, de annak 50%-a kb. értelmetlen hülyeség...

de persze hogy több alkalmazás van androidra... mert én úgy hallottam hogy azért előbb volt google play mint windows phone-os áruház

szerintem 520 lesz :D

2013. szept. 26. 13:51
 3/5 anonim válasza:

Ne vegyél androidot, ha már elgondolkoztál ezen akkor csak megerősíteni tudlak benne.


Nagyon sok minden van rá ingyen, de gondolom ha fizetős se jelent gondot ingyen megszerezni. :D

2013. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát jah , mondom sztem 520 lesz :)
2013. szept. 26. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Azonos árkategóriában felejtsd el az androidos megoldásokat, mert ennyiért csak használhatatlan szutykokat lehet venni. Kb. a Lumia kétszereséért már van normális droidos teló.
2013. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!