Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U WIFI Probléma?...

Sony Xperia U WIFI Probléma? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Szóval, van egy Xperia U telefonom,és a sulinkban van 9 wifi hálózat ( mindegyiknek egy a kódja)

Na innen jön a rosszabbik része;

A telóm kiírja, hogy a WiFi erőssége 2/3..

Rányomok, beírom a kódot, kapcsolódás---->Írja ott alatta hogy ; Csatlakozás ( A jel közben lement 0/3 ra).. és nem csatlakozik rá.

 Az összes ismerősömé, barátomé ,osztálytársaim telója rácsatlakozik



Mi lehet a baj?

[Volt már cache wipe, dalvik wipe, újra telepítés, ICS 4.0.4-en stockal se ment, most flasholtam rá JB 4.1-et azzal sem megy) :'(



2013. szept. 26. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos mac szűrés is van. Szólj a rendszergazdának engedjen be.
2013. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:c
2013. szept. 26. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet mac szűrés, ha mindenki másnak megy. Az U-n problémás a wifi. Volt itt egy másik ember (lehet éppen te vagy az), hasonló problémával, a mai napig nem tudok róla, hogy jó lenne. Ami esetleg a megoldás lehet, de ugye ez ebben az esetben nehezen kivitelezhető:

"Wifi-re nem tud felcsatlakozni; megoldás: a routert át kell állítani "mixed b/g/n 20mhz"-es módba."

mobilarena.hu, Xperia U fórum

2013. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valószínű,hogy én voltam,csak az előző sulimban se működött!

De köszi hogy szántál időt a kérdésemre!

2013. szept. 27. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!