Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomos (volt T-mobilos)...

Telekomos (volt T-mobilos) részletre vásárolva a készülék. Van lehetőség a hátra maradt részletek egyösszegű befizetésére?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem is tudom...harapnak a telekomos ügyfélszolgák, hogy nem lehet tőlük felvilágosítást kérni?
2013. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, hiszen nem tőlük, hanem webshopon keresztül vettem a telefont. Ezért mikor problémám volt, bármilyen kicsi is, azt éreztették velem, hogy én vagyok az utolsó csaló mert nem náluk vásároltam, és nem akartak különösebben segíteni.
2013. szept. 26. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem véletlen a hozzáállásuk.

Az online vásárlás online ügyintézéssel jár. Ezért kedvezményes a webshop vásárlás.

Ha részletre vásároltad a készüléket, annak nagy valószínűséggel az az oka hogy cserébe hűségidőt írtál alá.

A hűségidő egy szerződés, abban vállalod hogy az ott leírtak alapján fizetsz.

Ha el akarsz térni tőle, akkor a szerződés kötbéres része lép érvénybe.

A saját kezűleg aláírt példányodon elolvashatod.

2013. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A T-s webshopos vásárlással is a szolgáltatótól veszed a szolgáltató által forgalmazott telefont.Miből gondolod, hogy másként kezelnének, mint azt, aki bemegy egy boltjukba és ott vásárol?
2013. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!