Iphone 5 vagy s4?

Figyelt kérdés
Jövőre kapok új telefont ballagásomra melyiket válasszam és miérT ?

2013. szept. 28. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
jövő június még messze van..
2013. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik tábor erre esküszik a másik arra.

Nekem Iphonom van, inkább az, mint az android buggos rendszere. Mert egy idő után úgy is szétmegy a sok rossz alkalmazástól.

Ez Iphoneon nem fenyeget.

S4 egy halom műanyag, szerintem igen gagyi kinézete van emiatt. Amúgy maga a megjelenítő panelja nagyon szép, csak hát android.

Volt két HTC csúcs készülékem, még anno, Htc Desire, és Htc Sensation. A sensation annyira rossz volt, hogy 2 hét után megváltam tőle, azóta csak iphone.

2013. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat :D
2013. szept. 28. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:

én rendszeresen leírom ezt ide ha felmerül:


az S4 eggyel újabb széria. annak a párja az 5S lenne.


de jó ha kapsz de egyiket sem ismered. egy phablet kell androiddal vagy normál méretű iossal? neked kell döntened.. szépen bemész egy tpontba és megnyomogatod őket.

2013. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az s4 nem csak muanyag a kerete fem. De altalaban tavasszal jonnek az uj generaciok ugyhogy lehet addigra s5 is benne lesz a valaszthato telefonok listajaban. :) Szerintem az apple minoseget kivulrol soha nem eri el a samsung viszont az apple pedig se olyan szoftvert se olyan hardvert nem tud csinalni mint a samsung. Ezert valasztottam en is masodjara a samsungot. Termeszetesen egy kozep kategorias samsung nem olyan mint egy iphone de a samsung zaszloshajoi mindig is jobbak voltak. Sok sikert a vizsgakhoz.
2013. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jövőre már lesz S5 is. ;)
2013. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jövőre te már nem kapsz i5-öt max 5c-t vagy 5s-t, de addigra már lesz s5 is.


Hű de gyönyörűek ezek a rövidítések. :)

2013. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!