Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Léteznek rossz okostelefonok?

Léteznek rossz okostelefonok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az alsókategóriás telefonok.
2013. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, 35ezer Ft alatt ne nagyon nézelődj! Amúgy szerintem úgy is rossznak mondható egy telefon, ha alapjában jó, csak túl van árazva!
2013. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaa, pl Huawei 845!! Na ez egy borzalom telefon! Része volt az életemnek nagy nehezen fél évig és az alatt 6x agyvérzést kaptam tőle! :D
2013. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor jobb okostelefonok csak 30 000 forint felett létezik?
2013. szept. 30. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


30k felett már kapsz olyat, ami használható. Azoknak is vannak hibái, hisz ennyi pénzért muszáj kompromisszumokat kötni, de a hardver már nem olyan hulladéklassú, hogy folyton akadozzon.

40k körül azért már kapsz egész jó telefont, hardveresen nem nagyon lehet rájuk panasz, amit ezekből kiszoktak spórolni az a jó kijelző (általában sima TFT és alacsony felbontás, és kis kijelzőméret), szar kamera, szoftverfrissítés fogalmát elfelejtheted, kb ennyi.

De játszani, facebookozni már lehet rajta, stb.


De pl. Huawei Ascend Y300 kb 40k-ért kapható már itthon is, annak a kijelzője is jóféle IPS, 4"-es, ami már nem olyan kicsi, hardveresen nem egy atomerőmű, de már megbírkózik mindennel, 3D játékokra meg amúgy sem telefont kell venni, ott is ami nem a legjobb az a kamera, és szoftvertámogatás sem valószínű, hogy lesz.

2013. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja de azért azt még megemlítem, hogy azért, mert egy okostelefon 30k-nál drágább, még nem jelenti azt, hogy jó. 50-60k-ért is kaphatsz még hulladék telefont, na jó, talán túlzás, hogy hulladék, de egy 50-60k-s HTC-t egy 50-60k-s Sony-hoz hasonlítani elég nagy különbség lenne (Sony javára).
2013. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok! 40k-ig valóban a Huawei Ascend Y300 a legjobb választás, de 48k körül már kapható a Samsung Galaxy S Advance, ami mérhetően jobb, de 60k körüli áron az LG Optimus 4X HD szuper választás, ár-érték arányban az egyik legjobb telefon! :)
2013. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!