Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple fanok. Azt tudtátok...

Apple fanok. Azt tudtátok hogy a fejetek mozgatásával is irányíthatjátok a telefont?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, de mivel nekem iPhone 5-öm van, ezért szerintem csak az 5-ös kategóriától kezdve lehet! Ha segíteni kell, írjatok privátba, és leírom hogy kell megcsinálni!:)
2013. szept. 30. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
És te tudtad hogy az i5-öd az új iOS 7 frissítéssel a vízállóságot is megkapta?
2013. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A 9to5Mac találta meg az új operációs rendszer eddig nem tárgyalt funkcióját, ami lehetővé teszi, hogy fejmozdulatokkal irányítsd a mobilod. A lap le is tesztelte az elsősorban a fogyatékkal élőknek fejlesztett szolgáltatást és elég pontosnak találta azt. Pontosnak, de lassúnak: a fejmozgás ugyanis a kiválasztásra korlátozódik, ebből következik, hogy a mozgás a menüpontok közt automatikus: az iOS egymás után jelöli ki az ikonokat, és neked akkor kell reagálnod, amikor a rendszer elért a téged érdeklő funkcióhoz, sorhoz. De végső soron ezzel a módszerrel elindíthatod a Sirit, a Notification Centert, állíthatod a hangerőt, lényegében mindent megcsinálhatsz anélkül, hogy hozzá kéne érned a mobilhoz.


Amúgy most olvasom, ezt csak akkor tudod használni, ha iOs 7 van telepítve a telefonodra/tabletedre!:)

2013. szept. 30. 17:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyomorékoktól nem kérek választ köszönöm!!:)))
2013. szept. 30. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!