Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet iPhone 4-re áttelep...

Hogy lehet iPhone 4-re áttelepíteni a siri-t iphone 4s-ről?

Figyelt kérdés

Részletest leírást keresnék, mert tudom hogy lehet azt a siri-t használni ami a 4S-en van, de nem találok róla semmit hogy hogyan kell feltelepíteni iPhone 4-re. Aki tud segítsen, és csak olyan aki ért hozzá!

Köszi!


2013. okt. 1. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
minek az? a legtöbb funkciónak itthon semmi értelme...amúgy jailbreak kell hozzá, és utánna aí megfelelő repo-ból leszedni...
2013. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen pont ezekre lennék kíváncsi, teljesen jó lenne, mert bátyámnak 4S-e van nekem pedig 4 és amikor ő nem használja a Siri funkciót akkor én használhatnám, csak egy pontos leírás kéne hogy hogyan is kell lépésről-lépésre.
2013. okt. 1. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
jailbreak is elég egyszerűen le van írva, ha iOS 6.1.2-nél régebbi iOS-ed van. cydiában meg a siriport.ru-t kell keresni. erre is vannak neten lépésenkénti leírások.
2013. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és szóval ilyen nincs, hogy 4S-ről átrakod.
2013. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem átrakni akarom 4S-ről hanem hogy egy készülékről működjön még egy, ez elvileg megoldható.
2013. okt. 1. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
rendben. akkor mint a 3. válaszban leírtam.
2013. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!