Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 vagy HTC...

Nokia Lumia 520 vagy HTC Sensation?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most szeretnék venni egy telefont, eddig nagyon hajlottam a nokiára, de hallottam róla elég sok rosszat mint pl, hogy gépen win7-el meg sem tudom nézni a file-okat.

Meg félek kicsit a frissítésektől amiket ugyebár majd nem igen lehet kiküszöbölni és hát nem mindegy, hogy min próbálnak javítani és közben mit tesznek tönkre.

Meg hallottam olyan rém híreket, hogy magától kikapcsol a telefon.


Mi a véleményetek? Ár/érték arányban jóformán ugyan ott vannak pláne, hogy most jön a HTC One.


Előre is köszönöm mindenkinek!



2013. okt. 1. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom kitől hallottad ezeket a rémhíreket, de fele sem igaz. Win7/8-on pofonegyszerű a szinkronizáció, XP-n kell letölteni egy frissítést, hogy menjen. A frissítések eddig csak javítottak, és csak jót hoztak a rendszerbe, ilyenről még nem hallottam, hogy egy javítás valamit tönkretenne. Nekem már lassan egy éve van Lumiám, és még soha nem kapcsolt ki magától, sőt! Nyomon követek nem egy fórumot, és még nem hallottam senkitől ilyet.


Még jó, hogy itt is rákérdeztél, mert lehet, hogy egy olyan embertől hallottad, aki kifogott egy hibás készüléket - mert bizony Lumiák között is van ilyen, mint ahogy minden gyártó telefonjai között - , de az nem azt jelenti hogy törvényszerű, és mindegyiknél így van!


A lényeg, hogy én nyugodt szívvel ajánlom a Lumia 520-at, mert a legjobb ár/érték arányú telefon jelenleg az okostelefonok piacán, ráadásul a vásárlói visszajelzések alapján best buy, vezeti az eladási listákat!

2013. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 b95 ***** válasza:

"gépen win7-el meg sem tudom nézni a file-okat."


Ez csak a régi WP 7.x-re igaz.

A WP 8-nál már van mass sorage mód.


A WP 8.0-s Lumia 920-ra (a GDR1-től már nem) igaz, hogy néha magától újraindult. Ha jól tudom más modelleklnél nem fordult elő ilyen, vagy csak sokkal elhanyagolhatóbb mértékben.

2013. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!