Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia N95 jó telefon? Azzal...

A Nokia N95 jó telefon? Azzal aztán tudok majd villogni?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön, hogy megveszem asz új iPhonet, 5S és hú de szuper!

De szerintem nem ez a menő. Manapság már mindnekinek ilyen android, IOS meg ilyen telefonjai vannak.

A francokat! Én nekem régi menő telefonom lesz! Az a feltűnő, nem az iPhone 4S!

:)

A Nokia N95 az egy jó telefon volt az idejében emlékszem mikor kijött az igen jó telefon volt.

Lehet manapság már szégyen, de ez az iPhone5S el is így lesz! Majd mikor lesuz már iPhone 9 akkor az 4Sre is azt mondják hogy vacak!


Szóval az N95 jó telefon végül is? Ha azt nézzük magához képest?



2013. okt. 1. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rajta villogó alkalmazás, akkor tudsz vele villogni. Magához képest meg mit jelent, hogy jó vagy nem? Pont olyan, mint egy N95-ös...a kérdés az, hogy mire kell, nem?
2013. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökéletesen megfelel -igaz nem villogni kell, hanem telefonálni-, bőven elég, amit tud /telefon, sms, 5Mp kamera/.
2013. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Villogni max a kamera led-jével fogsz (vagy ha ez lesz a legjobb telefon a többiéhez képest, amit kétlek). Attól függ mire használnád. Ha azzal tisztában vagy vele h nem okostelefon és h mit várhatsz el tőle akkor jó. Az alap telefonos képességeit jól végzi (hívások, sms...) meg a többi alap dolog de ne számíts valami nagy dologra, viszont nekem van olyan osztálytársam aki még mindig elégedett az N73-al mert neki elég az is.
2013. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Komolyabb alkalmazások futtatásához kevés a memóriája, és esetleg bizonyos programoknál már nem támogatott készülék (tehát nem tesztelik le az alkalmazások készítői, hogy azon is elfut-e a programjuk). Villogni nem lehet vele, de az amúgy sem egy értelmes cél szerintem. Az IPhone és a Nokia N95 alapvetően más filozófiájú: az IPhone inkább egy kicsi tévé, az N95 inkább egy kicsi számítógép. Döntsd el, melyikre van szükséged.
2013. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaz mostanában nsgyon divatba jött az okostelefon, manapság már mind1 h milyen x@r csak okosteló legyen, akik pedig egengedhetik maguknak azok villognak az ájfonjukkal vagy a Galaxy-jukkal, de telefonálni tökmind1, azt bármilyennel lehet.
2013. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Hát szerintem ez az "ájfon=tv, n95=számítógép" õsszehasonlítást egy nagyon nagy bődületnek tartom, de tiszteletben tartom a véleményed ezért inkább nem vitatkozok :-)
2013. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, tisztázzunk pár dolgot: Az N95 egy okostelefon, pont úgy számítógép, ahogy az Iphone is. Viszont mivel Symbian fut rajta, ami nem egy túl támogatott operációs rendszer manapság, új alkalmazások tömegét nem fogod találni hozzá, de régi akad rengeteg. Mivel a telefon régi, ezért a hardware sem olyan hű-de-erős...Viszont a célnak megfelel: tudsz vele telefonálni, sms-t küldeni, emailt olvasni/írni stb...mint írtam az első válaszban a fő kérdés az, hogy mire van szükséged...:)
2013. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 b95 ***** válasza:
37%

# 3/5: már hogy a viharba ne lenne az N95 okostelefon?


a kérdezőhöz:

Azt, hogy mi a "menő" nem te, hanem az adott közösség határozza meg. Egyébként Te magad írod: "Lehet manapság már szégyen..." Akkor hogy lehetne menő? Van némi ellentmondás a kérdésedben...


Mindenesetre ha nem menőzésre kell, hanem egy mindig használatra kész, stabilan működő csúszkás okostelefon, akkor az N95 az egyik legjobb választás!

2013. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Így villogj:

Fogj egy karácsonyfára való égősort, tekerd magadra, majd dugd a konnektorba, és állítsd villogóra. Vagy csak huzigáld ki-be.

2013. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
internetezés. zenehallgatás, filmnézés játék, telefonálás.
2013. okt. 1. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!