Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Nokia lehetett ez?...

Melyik Nokia lehetett ez? Régi ismerősömnek volt, és azt tudom, akkor nagyon jó telefon volt.

Figyelt kérdés

Olyan 2005-6-7-8 körüli. De nem biztos, lehet előbbi, de ezekben az időkben ismertem Őt.


Már nagyon régen volt, így alig emlékszem rá, de az rémlik kb hogy nézett ki, és milyen volt.

Ismerősömnek volt, és nagyon jó telefon volt akkor. Még nem voltak ilyen Lumia, iPhone, meg ilyenek, akkor az volt a nagyon jó teló az a Nokia.

Szélesebb volt azon internetezett, ilyen igazi akkori nagyon jó telefon.

Ma már valószínűleg nevetséges lehet, ilyen pár MPes kamera, de mondom abban az időben emlékszem jó volt, még mutatta is hogy milyen drága, meg mi mindent tud.

Melyik Nokia lehetett ez?

Szélesebb, nagy gombos ugye akkoriban még nem volt érintőképernyő, és sok mindent tudott, netezni azon netezett.

Szerintem valami Nokia N vagy E széria lehetett. De nem 100%! Annyi biztos, hogy nem az a Nokia, amit oldalra csúsztatva lehetett használni, rendes gombos telefon volt, de nem az.

Arra nem emlékszem, hogy kitolhatós volt, vagy rendes telefon.

Valaki ezekből tud nekem tippelni melyik Nokia lehetett?

Széles, nagy, netezett rajta ismerősöm, és akkoriban a legjobb telefonok között volt.



2013. okt. 2. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nem az Nokia N96-ra gondolsz?
2013. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bocs elírtam igazából erre gondoltam [link]
2013. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem sajna, mondom nem eltolhatós volt.

De szerintem a Nokia N70 volt, de nem tudom. Jó telefon volt az akkor mikor új volt? Mert emlékszem, hogy ilyesmi volt a kinézwete mint a nokia N80, de nagyon jó telefon volt akkor.

2013. okt. 2. 08:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Nokia N80 ra gondoltam! Elírtam bocsi!
2013. okt. 2. 08:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó telefon volt, széles, nagy, netezett rajta - ezeket miért írtad le annyiszor? elsőre is értjük!

De mindegy, nézd meg ezeket!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha esetleg más színe volt, színbeli típuseltérés is van, csak nagyon sok lett volna mindet belinkelni!

2013. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akkor erre gondoltál. [link] vagy erre [link] xD
2013. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!