Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vásároltam egy xperia...

Tegnap vásároltam egy xperia P telefont használtan. Az lenne vele a problémám hogy az akkumulátor gyorsan merül (többi lent). Tudnátok segíteni? Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés

Két percnyi netezéssel (facebook) 6% merült az aksija. Négy fotó készitésével 2% ot merült.

Aksicsere szúkséges? vagy esetleg talán szofverhiba okozhatja?

illetve egy akkumlátor csere mennyibe kerúlne a készüléknél?



2013. okt. 3. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne azt lesegesd, hogy egy-egy művelet alatt mennyit merül a teló. Ha egy napot kibír az aksija nyüstöléssel, az elfogadott.
2013. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző kommentelőnek igaza van, ha 1 napot kibír akkor nincsen semmi baja, viszont ha annyira gáz hogy akár 1 óra alatt is lemerül akkor 2 lehetőség van: nyomsz egy gyári visszaállítást. A bajt egy app is okozhatja (én is jártam már nem egyszer így) viszont ha azután sem jó akkor új akksi.
2013. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. csinálunk a telefonon egy szoftverfrissìtést. így az appok is törlődnek majd. és ha ilyen gyors ütemben fog utánna is merülni akkor új akksi lessz. az előző androidos telefonjaim lényegesen több ideig bìrták böngészéssel. fotòzással.illetve olvastam egy fòrumon hogy az akkumlátor kb. 3 òra netezéssel és zenehalgatással kb.30-40% kéne merüljön. ez távol van attòl hogy így bìrja :S
2013. okt. 3. 12:59
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
Adatforgalmat is ellenőrizd, meg a futó appokat. Lehet, hogy pl. a fészbúk app a háttérben garázdálkodik és zabálja az akkudat.
2013. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kikapcsoltam minden szinkronizációt. simán az opera mini böngészőt használva is zabálja az aksit :S
2013. okt. 3. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 isodoh válasza:

Manapság nem nagyon tudnak márt a telefon gyártok olyan aksit legyártani,mely nem merül ilyen gyorsan!

pl.:Amikor lefekszel kapcsold ki a netet (wifit is le),mert éjjel ugyan úgy garázdálkodnak mint nappal!Lődd ki az alkalmazásokat -ki tudja,ki nem-,tedd az ujjad a ház ikonon és meglátod milyen alkalmazások futnak rajta!Azokat egyesével húzd balra!

Ha garis a készülék ne cserélj aksit te,hanem a szolgáltató fele jelezd,mert elvész a garid!

2013. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!