Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy Ace 2, Plants...

Samsung galaxy Ace 2, Plants vs Zombies állandóan lefagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem a fent említett lenne. :) Az az igazság, hogy az előző telefonom egy Telenor One Touch 995-ös készülék volt, kisebb teljesítménnyel, 2. valahanyas androiddal (A mostani Samsungomon 4.1.2-es van) azon prímán futott, ezen viszont először el sem akart indulni, aztán kb a harmadszori nekifutásra eljutottam odáig, hogy elindítsam a játékot. Na azóta idáig működik a dolog, csak onnantól kb 1-1,5 perc és befagy az egész, a zene megy tovább. Amúgy innen töltöttem le a játékot :

[link]


Azon gondolkoztam, hogy ha megvenném Google Play-ről, működne szerintetek?


Válaszaitokat előre is köszi! :)



2013. okt. 3. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan nem tudom mi okozza a problémát, annyit viszont tudok javasolni hogy ne vegyél samsungot.
2013. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem simán fut, nincs semmi baja az ace2mön

1# miért is ne vegyen?

2013. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert használtam galaxy mini1-2-t, ace-t, s3-at, gio-t, s2-t és mind rövid időn belül elromlott. Persze biztos vannak kivételek, amik normálisan működnek, de akkor sem ajánlom mert túl sok rossz emlékem maradt róluk.
2013. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 2. válaszoló, olyan kérdésem lehet, hogy te letöltötted/vetteg play google-ről?

2013. okt. 8. 18:45
 5/7 anonim válasza:
töltöttem
2013. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es egy linket privat uziben tudnal adni?
2013. okt. 9. 22:04
 7/7 anonim válasza:
szívesen
2013. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!