Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cserélt valaki Iphone 5 -öt...

Atesz46 kérdése:

Cserélt valaki Iphone 5 -öt Samsung s4 -re, vagy Iphone 4 4s -t S3 -ra?

Figyelt kérdés
Cseréltétek e le iphonet Samsung S szériára vagy más androidos gépre? Mik a tapasztalatok? Kinek hogy vált be a csere, esetleg fordítva is mik a tapasztalatok? Iphone-t ismerem már évek óta, de az androidot nem igazán...

2013. okt. 4. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek árban nem egyforma készülékek.

Androidból is a Samsung nem a top. Hanem a Nexus és a HTC vagy LG.

2013. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, tudom hogy nem egyforma árban, de a HTC és az LG nekem nem jön be, viszont a Samsung tetszik pl S4, vagy a Sony Z1, függetlenül attól melyik mennyi, az érdekelne inkább milyen átállni ( most iphone 5-öm van)IOS-ről Androidra hogy kinek hogy jött be, maga a készülék szép és bejön csak a rendszer ismeretlen, magyarán milyen iOS után az Android? Azért kérdezem mert s4 pár percben volt nálam és sokkal szebb a képe sztem meg kezdem unni hogy semmi flash alapból meg alapjába elég korlátolt rendszer, de nem tudom hosszú távon az Android jobb vagy rosszabb lenne mert nem ismerem ezért nem alkotók róla véleményt
2013. okt. 4. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
ne cseréld le, az iphone nem igazán fagy le, az s3/s4 inkább.
2013. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!