Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS, és SŰRGŐS a többi...

Dominik.ballo kérdése:

FONTOS, és SŰRGŐS a többi odalent. (? )

Figyelt kérdés

Ráakartam rakni egy romot a samsung galaxy ace-amre már formáztam a rendszert is "mounts and storage azt format /system" de mikor telepítteni akartam a romot nem sikerült, az sd kártyát nem érzékeli a gépem, nem lehet usb kábellel gépről telepíteni újra az andoirot a samsung galaxy ace-emre?

Sűrgős, előre is köszönöm a válaszokat?



2013. okt. 4. 12:48
 1/3 schumilex55 ***** válasza:

USB kábellel lehet romot telepíteni (odinnal pl.).

Nagyon nem tudok benne segíteni mert én is most próbálom meg először ezt a rom telepítést. (Én pl a gyári romot rakom majd vissza és nullázom a számlálót mert szervizbe viszem majd be).

De ha rákeresel ilyeneket találsz:

http://www.youtube.com/watch?v=3saCD1Z6VyM

[link]

[link]

Sok sikert hozzá.

2013. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. okt. 4. 14:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Régen ismertem egy olyat hogy nem kellett bekopcsolni a telefont sőt ki kellett kapcsolni és recovery módba bekapcsolni és úgy érzékelte a gépen a program. Milyen ilyen van galaxy ace-re?
2013. okt. 4. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!