Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 8-ra van valami...

Windows Phone 8-ra van valami telefonszám blokkoló program?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 820 telefonom van. Reggel végeztem a melóval ( éjszakai műszak ) és amikor elővettem a telefont ( 9 órán át rá sem néztem ) akkor 71 ( !!! ) nem fogadott hívás volt mind ugyan attól a számtól. Most kb 1 órája elkezdett SMS-ekkel bombázni hogy én egy szemét ember vagyok, hogy képzeltem hogy megcsaltam őt meg hogy soha többé nem akar látni meg ilyenek. Már 25 SMS-nél tart az illető amiket én egyáltalán nem értek hiszen én senkit nem csaltam meg. Már 4 éve együtt vagyok a jelenlegi barátnőmmel és meg sem fordult a fejembe hogy én megcsaljam sőt azt sem tudom hogy kié ez a szám. A telefonomba sincs benne.

Hogyan lehetne blokkolni hogy ne tudjon többet hívni meg SMS-t küldeni? Az Áruházba van valami ilyen applikáció?



2013. okt. 4. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és mond el, hogy rossz számra küldi ezt...nem egyszerűbb?
2013. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Amber frissítéssel érkezett a beállításokba egy olyan funkció, mellyel program segítsége nélkül lehetséges SMS+hívások szűrése.
2013. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!