Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Ios7et frissíteni akartam...

SOS! Ios7et frissíteni akartam a telefonomon minden jól ment majd egyszer csak kiírta, hogy csatlakoztassam az Ituneshoz. Ott valami visszatöltést kellene csinálnom de hibát észlel és a telefonomat nem tudom haszálni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyet nem írt ki, pedig 5 készüléket frissitettem.

Kapcsold ki és a telefont.

Ha nem megy, akkor bekapcsoló gomb, és a home gomb együtt 10 másodpercig nyomva, ekkor újraindul a teló.

2013. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megpróbáltam és ugyanazt írja ki..vagyis egy rajzot mutat,hogy az itunesba csináljak valamit..csinálnék is csak hibát észlel és nem tudja visszaállítani..mi a francot csináljak??
2013. okt. 4. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
ha egy képet tudnál küldeni azt megköszönnénk :) , egyébként sztem recovery vagy dfu+ restore lesz belőle
2013. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utána néztem és ezt recovery módnak nevezik.Elvileg ha a bekapcsoló és a home gombot megnyomom jónak kéne lennie.Többször próbáltam és "visszaesik" ebbe a módba....Légyszíves mondjátok,hogy meglehet csinálni:( Kétségbe vagyok már esve....zsebpénzből vettem a telefont és mégegyre nem lenne pénzem...viszont mindenem ez a telefon:(
2013. okt. 5. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!