Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet ilyet a T-Mobile-nál?

Lehet ilyet a T-Mobile-nál?

Figyelt kérdés
Decemberbe fog lejárni a két éves hűségem az előfizetésről és le akarom rakatni feltöltőkártyásra, na már most arany kártyás vagyok, úgy tudok kihozni tőlük új telefont hogy nem írok alá semmilyen hűséget csak aranykártyára simán részletre kihozok egy telefont? Remélem érthetőn írtam le. Tudom tmobile.hu vagy telefonon kérdezzem meg vagy személyesen, de azért rakom itt fel ezt a kérdést hátha valaki jártas volt már ebbe a dologba!:)
2013. okt. 4. 16:06
 1/1 Fincza Viktória válasza:
Van olyan h meg veszed a telot simmán lista áron igy nincs hűségidő de ha részletre hozzod ki sztem alá kell irnod nekik hűségidött. én igy tudom
2013. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!