Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltöttem a telefont...

Feltöltöttem a telefont pénzzel, de sms vásárolni nem tudok, miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem volt már egy ideje pénz a Tmobilos dominós telefonomon, de most sms-ben akartam befizetni valamit és mivel tudtam hogy a postán fel lehet tölteni pénzzel ezért fogtam és feltetettem rá 5000ft-os. Haajövök igéyelném az smst, erre meg csak azt kapom hogy nincsen elég pénz rajta, miközbe jóval több van rajta.

Akkor láttam hogy hiába töltöttem fel, mobilvásárlás-ra csak 25 ft használható(ennyi maradt rajta előtte).

Ez miért van? Hol kell feltötltetnem, hogy ki tudjak fizetni 4200ft-ot? Át tudom teteni ezt a feltöltött öszeget, hogy mobilvásárlásra is használható legyen?


Köszönöm



2013. okt. 4. 19:08
 1/4 b95 ***** válasza:
ha minden igaz (bár nem vagyok benne 100%) akkor bankkártyával kell feltöltened, hogy azt vásárlásra is használhasd.
2013. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az alábbi lehet az oka, bár nem vagyok nagy hozzáértő:


A postán T-mobile-os telefonszámra nem lehet univerzális egyenleget feltölteni, csak a vodafone-ra és a telenorra. Amit te feltöltesz az csak telefonálásra használható, vásárlásra nem. Szerintem ezért nem tudtál vele fizetni.


Részletek:

[link]

2013. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 b95 ***** válasza:
biztosan lehet feltölteni T-re is, különben nem lenne róla egy egész oldalnyi anyag a telekom oldalán. ;-)
2013. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de nem a postán :)
2013. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!