Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 en van. Hol tudom...

IPhone 4 en van. Hol tudom megnézni hogy mennyi mobilinternetet használtam el?

Figyelt kérdés

Milyen programot tudok letölteni ami figyeli az adatforgalmamat?

Androidon volt a 3G watchdog. Valami ilyesmi kene.


2013. okt. 5. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs iOS-re. Annyit tudsz tenni, hogy az első indítás óta összes forgalmazott adatot lekérdezed. Ezt a Beállítások/Általános/Használat/Hálózati forgalom (egyáltalán nem biztos, hogy pont ezek, én angolul használom) elérési úton tudod megtenni.

Illetve, régebben volt egy "mérő" alkalmazás a Store-ban, amely proxy beállítását és regisztrációt kérte, de ez azt eredményezte, hogy az összes netes forgalom rajtuk keresztül ment át, ami - gondolom mondanom sem kell - adatvédelmi szempontból rendkívül aggályos (és a sebességet is csökkenti).

2013. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"My Data Manager"


Evvel az Appal mindent figyelhetsz külön.Wifi,3g,LTE illetve egybe ahogy te állitod.

2013. okt. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!