Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?...

Milyen telefont válasszak? (Sokkal több lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,és szeretnék egy telefont, 60 000 Ft-ig,de nem baj,ha kicsivel többe kerül. Milyet vegyek (lány vagyok)? Igényeim: qwerty billentyűzet (fizikai,de nem fontos,de jó lenne), jó kamera, jó érintőképernyője legyen,de azért ne csapjanak le érte.:D köszönöm!!

2013. okt. 5. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sony xperia E
2013. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A korod teljesen mindegy, a lényeg, hogy mennyi pénzed van rá! Az LG Optimus 4X HD már 60ezer Ft-ért kapható, de egészen 80ezer Ft-ig nincs nála jobb, önmagában és ár-érték arányban is egyszerűen szuper, kapható fekete vagy fehér színben is, de csak virtuális qwerty billentyűzete van! A Sony Xperia E nemcsak sokkal olcsóbb, de a tudása is messze elmarad tőle!


[link]


Ha viszont fizikai qwerty billentyűset akarsz, akkor a SonyEricsson Xperia Pro a legjobb!


[link]

2013. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mi a véleményetek a Nokia asha 210-ről?
2013. okt. 5. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem okostelefon, csak sima mobil, így a tudása is nagyon kicsi, mai szinten elavult, ezért is van az, hogy már 20ezer Ft-tól kapható! Nem olyan jó telefon!
2013. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A Blackberryk is tetszenek: 9720,9900,9930,Q10, ezekről azt hallottam,hogy jó telefonok,és érintőképernyősek is..igaz ez??
2013. okt. 5. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Blackberryket annyira nem ismerem, azok üzleti telefonok, nem hiszem hogy boldog lennél vele. Xperia L-t ajánlom.
2013. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!