Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Red tarifa a Vodafone...

Vodafone Red tarifa a Vodafone-nál, hogy van ez?

Figyelt kérdés
szeretnék előfizetést kötni a vodafonnál vodafone red tarifára. a red basic előfizetés havidíja 10ezer a red plusé pedig 14ezer. és ehhez hozzáadódik a telefon havidíja is amit vásárolok. pl az iphone 5-nél ha vásárláskor 100ezret kifizetek a telefonért ezen tarifák valamelyikében. akkor miért kell pluszba még havonta 5ezret fizetnem vagy 8ezret ha csak 10ezret hagyok a boltban? ez eddig nem így volt a red tarifánál. eddig az iphone 5 a vodafon ezen tarifáiban 50ezer volt. és nem kellett utána a készülékre fizetni semmit. csak a havidíját az előfizetésnek. Segítsetek kérlek hogy megértsem ezt. !!!!!!!!!!!!!!!

2013. okt. 5. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem hívod fel a vodafone-t és kérdezed meg tőlük, hogy merre hány méter??

Sosem értettem, hogy az emberek miért mástól várják a csodát, amikor közvetlen és megbízható helyről juthatnának infóhoz.

2013. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem errevoltam kíváncsi hogy hívjam fel a vodafone-t hanem hogy ha van valaki aki tudja az magyarázza el. nem pedig arra hogy ideokoskodjon valaki.
2013. okt. 5. 16:40
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Miért szerinted a vodánál hülyék ülnek akik nem tudják elmagyarázni???

Tőlük szerinted bárki kompetensebb ebben a témában???

De igazad van bizonyára a laikusok jobban tudják, hogy mi merre hány méter ezzel kapcsolatban.

2013. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nyilván a te laikusaid között akad olyan is aki tudja "mi merre hány méter" ... és nyilván ez az oldal azért van hogy olyan kérdéseket feltegyenek az emberek meg sok hasonlót. miközben bárminek utána lehet járni máshogy is. ez az egyszerűbb módja. de nyilván az ember attól még külön is utánajár a dolgoknak. nem csak így. ez az egyik egyszerűbb módja azért... de nyilván a Vodafoneba is bemegyek majd érdeklődni. csak addig gondoltam megkérdeztm itt valakitől hátha tudják.
2013. okt. 5. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Jól van küzdjél csak. Azóta már legalább 10x választ kaptál volna a vodától, de én vagyok aki okoskodik. Hiába aki "okos" annak úgysem lehet segíteni.
2013. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
senki nem küzdd semmivel. te hajtod itt a semmit. nem ilyen válaszra voltam kíváncsi hanem rendesre. de tökmindegy.
2013. okt. 5. 18:26
 7/13 anonim válasza:

Hát ez ilyen új számítás :D Telenornál is ilyesmi van most! Én is néztem és én így értelmeztem:

ugye ha előfizetsz 2 évre akkor a Red havidíja 9990Ft ezt fizeted havonta hogy telefonálhass... Na és akkor a telefon: iPhone 5 (16 Gb) havi 8000Ft-ot fizetsz pluszba (ez 24 hónapos szerződés esetén 192 000Ft) + ugye amennyiért odaadják helyben 9990Ft vagyis összesen 201990 Ft-ot fizetsz a telefonért! Gondolom az benne a jó, hogy nem tűnik soknak meg 10000ért elviheted szóval kb. olyan mintha részletfizetésre vennéd, nem kell kifizetned egyszerre, hanem havonta fizetsz érte na most 201990Ft-ért egy Vodafone függő iPhone 5 nem éri meg mikor kártyafüggetlent lehet venni mondjuk ilyen APRekben kb. ennyiért vagy más helyeken akár 40.000Ft-tal olcsóbban!

2013. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A rendest választ már rég megkaptad volna ha nem okoskodnál itt. Kb 5 perc lett volna felhívni a vodát, de te ahhoz túl okos és büszke vagy.
2013. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ezért volt olyan érthetetlen igazából. mert eddig a vodafone red standard meg a vodafone red super tarifák éltek. és abban a kisebbik előfizetés volt 15ezer azthiszem. és ahhoz 50ezerért tudtad megvenni az iphone 5 16gigásat. de ez így nagyon szar lett. már bocsánat a kifejezésért.
2013. okt. 5. 18:36
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 18:33

Ebben az egészben csak az az érdekes, hogy olcsóbb tarifával olcsóbb a telefon is. Ott van alatta, sőt oda is van írva, hogy max 175e a készülék előfizetéssel.

Szerintem biztos, hogy elírás lesz, de lehet itt agyalni a tutit úgyis a vodánál tudnák megmondani. Csak ugye a kérdező túl okos ahhoz, hogy felhívja őket.

2013. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!