Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova tűnt a telefonom RAM-ja?

Hova tűnt a telefonom RAM-ja?

Figyelt kérdés

Lg P990-esem van.nagyon lassú lett, 2GB ram van benne, de a telefon csak 324mb-ot ismerel fel. Több appal is néztem mindegyik csak ennyit mutat :(

Jelenleg Android 4.0.4 van rajta.

Build: IMM76L.LG-P990-P99030.a.1211302332

Mi lehet a baj? Hol van a többi ram?



2013. okt. 7. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
még jó, hogy csak 512 mega ramja van...
2013. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jaaa hát akkor minden rendben -.-"

De hova lett a maradék 180 akármennyi?

2013. okt. 7. 14:16
 3/12 anonim ***** válasza:
A rendszer, meg a rendszerrel együtt induló alkalmazások elviszik a többit.
2013. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De eddig nem volt gond, de manapság nagyon lassú. Borzasztó.

Egy új rendszerrel lehetne ezt korigálni?

2013. okt. 7. 14:47
 5/12 A kérdező kommentje:

Meg az appok is azt mutatják hogy 324mb az elérhető ram és ebből használt x%

Szóval eltűnt a maradék nem látja a telefon

2013. okt. 7. 14:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit fogsz csinálni, olyan sose lesz, hogy azt írná ki a telefon, hogy elérhető ram: 512MB A rendszernek is kell a ram, ami marad az lesz a szabad ram és ezt fogják használni a programok a futtatásuk során.
2013. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mikor megvettem mutatta a 512-t.

Elvittem szervízbe,kapott egy rendszert,lassú volt nagyon.pedig semmi nem volt feltéve csak az alap programok.

tettem rá ezt amit fent írtam 4.0.4-et,ez is csak az alap progikat rakta fel,de gyorsulást nem tapasztaltam,idegesítően lassú. Ráadásul szokott olyat is csinálni hogy jóval 50%felett van az aksi,leugrik 0-ra kiírja h az android rendszer kikapcsol,és így szivat.az elöbb is ez történt mikor írtam ide a választ.

hogy tudnám ezt kiküszöbölni? h használható legyen a telefon,mert ez így most kibírhatatlan :(

2013. okt. 7. 16:46
 8/12 anonim ***** válasza:
kizárt, hogy 512 mega lett volna. egyrészt nem is szokott pontosan annyi lenni, hanem kevesebb, és ahogy írták, a rendszer is használ belőle mindenképpen.
2013. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ki kiváncsi a kötekedésedre? "Tuti nem mutatott anyit". blöhe. Igazából nem az érdekel hogy mennyit mutat. Nekem az kell hogy használható legyen és ne legyen ilyen tetű lassú. Ha ebben nem tudsz segíteni akkor inkább írd le egy papírra a hülyeséged és zabáld meg.

Am meg annyit biztos nem használ hogy a menü meg a billentyűzet kb fél perc alatt nyíljon meg. Nem az érdekel hogy mi mennyit mutat, hanem az hogy hogyan tudnám gyorsabbá tenni a telefont??

2013. okt. 8. 00:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Am pénzt osztogatnak a felesleges válaszokért? 1kérdésre se kapok normális, igazából használható megoldást.
2013. okt. 8. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!