Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L vagy Samsung...

Sony Xperia L vagy Samsung Galaxy S3 mini?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék születésnapomra, eredetileg a Samsungot néztem ki, de rátaláltam az Xperiára is. Ami szintén megtetszett. A S3 miniről sok rosszat olvastam, hogy túl van árazva, most már csak 40 ezer forint, ami szerint eléggé jó ár lett érte. Viszont az Xperia is ilyen áron fut. Segítségeteket szeretném, hogy szerintetek melyik lenne jobb vétel! Személyes tapasztalatokat szívesen várok! Előre is köszönönöm!

2013. okt. 7. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tényleg túlárazott a mini. Az Xperia L-t ajánlanám. Igazából nem sokkal tud többet. De mégis csak minőségibb darab és még támogatva is lesz. Kamerában, akkumulátorban és kijelzőben is jobb. Igaz, hogy az L-nek TFT kijelzője van, de a Super AMOLED szinte ugyan az mint a TFT. Legalább is annak is a TFT az alapja. Aki azt mondja h hülyeséget mondok (írok) az olvassa el ezt: [link]
2013. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is xperia L. kézreállóbb formája van, mint az s3 mini-nek , megfogtam majdnem kicsúszott a kezemből, nem hiába mondják rá, hogy szappankészülék
2013. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az xperia l ezerszer jobb.
2013. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!