Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 8 zeneszámok...

Windows Phone 8 zeneszámok sokszorozása, vajon miért csinálja?

Figyelt kérdés
A wp8-as telefonom (Nokia Lumia 520) szinte minden rátöltött zenét sokszoroz. Ráteszek 1 xy zenét és aztán 2x, 3x, 5x is adatnak veszi a rendszer, ha csak simán az SD kártyán nézem valójában csak egyszer van meg a file, de a windows phone pc-s alkalmazásában többször szerepel, de semelyiket sem engedi törölni. Tud erre valaki orvosságot?

2013. okt. 7. 16:18
 1/4 Wood válasza:
Ez a problémám nekem is.Megoldást még nem találtam,de még nem adom fel.Arra már rájöttem,hogy mikor törlök egy albumot,vagy mappát akkor \Windows Phone\Phone\Music mappákból törölni kell a rejtett fájlokat (függetlenül attól,hogy az sd kártyán vannak a zenék)mert ha nem a zenegyűjteményben benne marad,lejátszhatatlanul.:D
2014. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wood válasza:

Nem másolódott az mp3 fájlokkal a mappába egy Playlist (.m3u)tipusu valami? :)

A foobar is eljátszotta ezt a duplikálást. :)

2014. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wood válasza:
Ha nincs Playlist(.m3u)fájl akkor is ezt csinálja.Kezdem elveszíteni a türelmem.Androidom volt eddig,kezdem visszasírni.
2014. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem sincs list meg efféle fájl. Kezdetben tetszett, a WP, de kezdek egyre jobban kiábrándulni belőle. Oké, hogy stabil rendszer, de a hosszabb használat során jönnek a hátrányok szépen sorban.


- Ez a zene sokszorosítás az agyamra megy, ráadásul érdekesen kezeli ezt a zenei részt az egész rendszer.

- 32gb-s kártya van benne ami azért nem kevés, de a teló folyamatosan zaklat a program frissítéseknél/letöltéseknél, hogy kevés a hely, mert még ezt sem tudja megoldani, hogy az alkalmazások/játékok a kártyára kerüljenek, csak a képeket, zenéket, vieókat teheti a kártyára.

- Nem hiszem el, hogy nem tudnak normális fájlkezelőt írni rá

- Jó nem a legdrágább szuper hardver ketyeg benne, de azért erős a cucc és sok játékkal elzavar a francba, hogy ez nem fog menni és kész, hát ez is érdekes tud lenni...

2014. febr. 26. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!