Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy telefont...

Szeretnék venni egy telefont 40000ft környékén. (? )

Figyelt kérdés
Ahogy leírtam, szeretnék venni magamnak egy telefont. Én a Huawei Ascend Y300-ra gondoltam. Mi a véleményetek róla? Megéri az árát?

2013. okt. 7. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Mindenképp Androidos telefon kell?

Csak mert ebben a kategóriában a Nokia Lumia 520 lenne a legjobb.

2013. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Én is inkább a Lumia 520-at ajánlanám ebben az árkategóriában, az jobban megéri az árát, és kevesebb gonddal jár.
2013. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, miért írjátok, hogy a Nokia jobb! És miért problémásabb a Huawei? Tán volt már olyanotok is? Ne vezessétek félre a kérdezőt!


Én tapasztalatból írom: Huawei-em van, és nekem maximálisan bejött. Megbízható, gyors, jól fut, nekem bevált! Szerintem ebben az árkategóriában magasan a legjobb!

2013. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Jah, a Nokia a legjobb, de pl. egy full alap játék pl: Angry Birds fizetős rá. Sztem kitépné a haját a kérdező. ha meglátná, h a legjobb játékok fizetősek. Én ezért nem veszek WP-s telót, mert csomó olyan alkalmazás ami androidra ingyenes, WP-re fizetős. Nah m1 nem lebeszéli akarom róla de Huawei Ascend Y300 jó választás.
2013. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen, a játékgyártók és családjaik meg halljanak éhen.
2013. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Jó ez igaz, de én nem tehetem meg azt, h játékot vásárolgassak. Örülök, h van egy androidos telóm.
2013. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem szimpatizálok a nokia lumia 520-al. Végleges döntésem az, hogy a HAY300 teljesen megéri az árát.
2013. okt. 8. 18:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a válaszokat^^
2013. okt. 8. 18:47
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem y300-am van és én is megvagyok vele elégedve. Amit vártam tőle azt hozta. Egyébként én wp-s mobilt nem vennék..kevesebb alkalmazás van rá és az androidos után nagyon zártnak tűnik.
2013. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!