Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Google Play Szolgáltatások...

A Google Play Szolgáltatások nevű app mit csinál? Letörölhetem?

Figyelt kérdés

SD-kártyára nem lehet átteni :(

Ha letörlöm, milyen funkcióvesztésre számíthatok?


Android 4.0.4 (ICS)



2013. okt. 8. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Online zeneáruház. Ha nem hallgatsz zenét akkor kuka.
2013. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak arra való, elvileg a szinkronizációt oldja meg, idő meg naptár, tököm tudja, nekem nincs rajta, letöröltem csak a helyet foglalja, semmi egyéb problémát nem észleltem mióta nincs fent
2013. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A google play szolgáltatások nem zeneáruház. Egy segédprogram ami ahhoz kell hogy a Google szolgáltatásai rendesen működjenek. Push értesítés, szinkronizálás, Youtube stb.
2013. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nos, letöröltem. Azóta egyrészt rendszeresen megjelenik az értesítési sávban egy nagy szürke felkiáltójel, miszerint vmi hozzáférést kér a Google fiókomhoz, ha rábökök, vissza akar települni.


Másrészt viszont, és ehhez kell egy kis előzmény, kb egy hónapja az akksim élettartama durván lecsökkent. Kb. másfél nap volt azelőtt, az lement úgy 16 órára. Nem tudtam rájönni, hogy miért, legnagyobb fogyasztónak az Android operációs rendszert jelölte meg. Szóval azóta, hogy letöröltem, visszaállt a másfél napos üzemidőm.


Amit észrevettem még, hogy az alkalmazások nem frissülnek automatikusan, de ha bemegyek a Play-be, akkor tudom őket frissíteni. A szinkronizálás, úgy tűnik működik, a leveleimet legalábbis megkapom. A címtárat nem próbáltam még, a Youtube-ot meg nem használom telefonon.

2013. okt. 14. 08:07
 5/5 anonim válasza:
És még az aksit is nagyon fogyasztja!!
2014. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!