Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vagy Samsung Galaxy...

IPhone 5 vagy Samsung Galaxy S4 Mini?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 17:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Mert szerintetek a 4.3-as amdroid szaggatni fog rajta?
2013. okt. 11. 08:58
 22/24 anonim ***** válasza:

nem fog szaggatni.

Egy ájfonosnak meg nyilván nem hiányzik olyan folog, aminek a létezéséről nem is tud, vagy nem ismeri kellőképpen.

2013. okt. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
mint például a bluetooth fájlküldés, amit én haladva a korral el tudok küldeni akár e-mail-ben, facebook-on, skype-on, iMessage-en és még sorolhatnám. akinek okostelója van, illik rajta lenni mobilnetnek. lehet, hogy bizonyos dolgok hiányoznak, de funkciójuk 10 másikkal kiváltható...az sem zavar, ha a max. 30-40 mperces telefoncsörgésre(utánna úgyis a hangposta aktiválódik) nem tudok 3 perces zenét beállítani csengőhangnak, csak fél perceset...NFC sem hiányzik, nincs mivel használnom...akkor minek? sorolhatnám még azokat a dolgokat, amiről tudok, de semmi szükségem nincs rá.
2013. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

De ha teszem azt épp nincs internet, akkor meg cumi van. Persze csak ájfonnak.

Ha gépre kötöd cumi van, persze csak ájfonnak.

Ha hirtelen kell egy töltő, akkor cumi van, persze csak ájfonnak.


A te igényeid azok a te igényeid.

De az általad felsoroltak pl egyértelmű hiányosságai, az ájfonnak. Neked nem számít, ok.

De objektív véleménynyilvánítás szintjén ez azt jelenti, hogy sok elmaradása van egy ezekre képes telefonhoz képest. Szóval megerősítetted a kérdezőt abban, hogy ne Iphone-t vegye.


De ha már Iphone 5 az egyik péda, akkor én samsungból sem a minit nézném. (mondjuk én samsungot alapból nem néznék, de ez jelen esetben mellékes)

2013. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!