Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom megálapitani egy...

Tomom kérdése:

Hogy tudom megálapitani egy találkozo alkalmával h klón e a telefon vagy nem? Benchmark teszt?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy samsung galaxy s3 kedvezö áron (30k) és nem tudom h át akar e vágni egy klónnal egy személyes találka alkalmával meg kéne tudnom h klón-e vagy sem én a benchmark testre gondoltam mert az s3-nak 11000-13000-i értéket kap de egy klon lehet kevesebbet.. van egyéb ötlet? és a benchmark teszt müködhet?

2013. okt. 8. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A kínai telefonokban elég népszerű az mtk 6589 és 6589T jelzésű processzorok. Ezek simán tudnak ekkora pontszámot egy benchmark teszten. Egy cpu-z, elixir, system info panel és hasonló alkalmazások ki szokták írni, hogy milyen hardver van a telefonban, kijelző meg kamera felbontásról is tájékoztatnak. Ez járhatóbb út. Ha eltér az S3 specifikációjától akkor biztos, hogy klón.
2013. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
s3 30k-ért? pfff
2013. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez vagy ehez hasonló progi kimutatja? http://www.youtube.com/watch?v=M7yhAxcNRok
2013. okt. 8. 18:02
 4/4 A kérdező kommentje:
haverom fullosat 25k-ért vett és mükszik ugyhogy ezért van esély
2013. okt. 8. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!