Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik a T-nél, ha...

Mi történik a T-nél, ha elfogy a számla havidíja?

Figyelt kérdés

Most váltottam kártyáról számlás előfizetésre, és szeretném tudni, mikor fogy el a 2000 ft-s havidíjam, ami ugye lebeszélhető. Ezt jelzi nekem valami, vagy be tudok állítani erre értesítőt?


Hogy tudom ingyenesen lekérdezni az egyenlegem?


Köszönöm! :)


2013. okt. 9. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ha lemegy a 2ezer, akkor utánna beszélhetsz tovább. A T nem támogat értesítőt, nekik így a jó. De a telefonodra tehetsz valami appot amit be tudsz állítani. Am ez eco surf az 3000 körüli előfizu, ha lejár tölteni kell. Ez az egy ami nem számláz plusszba. Ennél a *102# el lehet ingyen lekérni az egyenleget. Lehet nálad is működik. Próbáld ki.
2013. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

ÉS tudnál mondani andoridra ilyen programot, ami méri a dolgokat?

2013. okt. 9. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem, mert wp m van, de valaki biztos fog. :)
2013. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!! hamarosan megy a zöld (Y) :)
2013. okt. 9. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!