Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gmail használata mobiltelefono...

Gmail használata mobiltelefonon? Nem androidról van szó. Samsung S5260.

Figyelt kérdés
Folyamatosan az évekkel ezelőtti üzeneteimet kezdi letölteni. Aztán feladja, és kiírja hogy nincs új üzenetem. Mit kell beállítanom? Nem erről akarok netezni, csak szeretném látni, ha van új mail-em. Tippek?
2013. okt. 10. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépj be a böngészőből a saját postafiókodba. Jobb felső sarokban fogaskerék, beállítások. POP/IMAP. Itt bejelölöd az IMAP-ot és ezután érkező levelek letöltése. OK alul és kész.
2013. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De rajta van maga az alkalmazás, és azon szeretném látni az új leveleimet. Az is működni fog ezzel a beállítással?
2013. okt. 10. 21:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Sikerült!!!!! Köszönöm! Nem is gondoltam volna, hogy be tudom állítani. Úgy bosszantott is a dolog. Még egyszer köszi a tippet! ;)
2013. okt. 10. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a Gmail-es postafiókom három felé van osztva (webes, levelező, okostelefon), vagyis van POP3 és IMAP is. Amikor blokkolta az okostelefon az IMAP-ot, ezen az oldalon kaptam ezt a tanácsot (IMAP letiltása, összes előzmény törlése a telefonból, IMAP visszakapcsolása, már le is töltötte az összes email-t az okostelefonra).
2013. okt. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
MINDENT a webesen kell beállítani, az a fő postafiók.
2013. okt. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ezeket nem tudtam. De már ott tartottam tegnap, hogy törlöm az összes régi levelem, hogy a telefon az újakat szedje lefelé. Ne a régieket, azoknak is csak 5%-át kb... Szóval köszönöm a tanácsot! :)
2013. okt. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!