Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kémprogramot lehet okostelefonra?

Kémprogramot lehet okostelefonra?

Figyelt kérdés
IDE írok ezt többen olvassàtok...Laptopra aszta gépre tudom van kémprogram de okostelefonra is lehet? Ott is Minden billentyū lenyomàs Nyomon követhetō? Csak Az. Okostelom zavarja a Kocsiban a ràdiòt a màsik nem. Lehet van a Telefonomon ilyen?
2013. okt. 11. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ahogy elnézem, már a gépeden van egy. az zavarja be a nagybetűket. menekülj, megfigyelnek!
2013. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ki tett volna rá ilyet...?
2013. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A gépemen van azt Tudom :) le is buktam mert férjem megtudta hogy a lànyokat Szeretem-a kapcsolatunk megromlott mert hazodozott hogy nem Figyel.de màs is hazudott ...
2013. okt. 11. 09:29
 4/12 anonim válasza:
lehet de pontosan nem emlékszem már hogyan azt tudom hogy fizetős. :D
2013. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sōt egy nō a boltban telefonàlt figyelt hogy figyelek e és azt a telefonbeszélgetést hallottam Vissza Amir elōtte nap a baràtnōmmel beszéltem Titos dolgokròl..tehàt tuti a mobilem is le van hallgatva. Mondjuk van a rendōrségen ismerōse semmi sem lehetetlen. Bàr azt hangoztatja alig van baràtja otthonülō Tipus..
2013. okt. 11. 09:33
 6/12 anonim válasza:
[link] #4
2013. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok skizofrém meg paranoiàs Sem ez tuti tény csak nem àrulja el Az"Igazsàgot"
2013. okt. 11. 09:35
 8/12 A kérdező kommentje:
Van egy "szàmítògépzseni " ismerōse is tehàt nem lehetetlen semmi..
2013. okt. 11. 09:36
 9/12 anonim válasza:
#4 #6 vagyok nem lehetetlen csak fel kell telepitenie a telefonodra és onnantól el tudja olvasni az sms,email,facebook üzeneteidet le tudja nyomozni hol vagy mit csinálsz éppen gps segítségével le hallgathatja a telefon hívásaidat, De ahhoz nagyon megszállottnak kell lennie az illetőnek. :D
2013. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen csak tudnàm mit akar tōlem. Még a Gazdag haverjàt is ràmuszította -zsarolni?
2013. okt. 11. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!