Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon 2 éves futamidővel...

Telefon 2 éves futamidővel T-mobile-nál?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni,de most behoztak egy olyat,hogy telefon vásárláskor kötelező feltétel a hűségnyilatkozat miszerint díjcsomagot kell havi 19.000-20.000Ft-al fizetni.A másik,hogy most már 1 éves futamidő van 2 év helyett.A tesóm ugyanazt a telefont megvette 2 éves futamidőre kötelező hűség díjcsomag nélkül amit most én megszeretnék és ő havi 1.500Ft-al törlesztette.Nem tudja valaki,hogy ez a rendszer meddig lesz érvénybe esetleg mikor lesz változás futamidő szempontjából és kötelező hűség díjcsomag nélküli telefon vásárlás lesz e még valaha?Esetleg nem tudtok olyan webáruházt ahol ugyanazt a telefont lehet törlesztéssel is megvásárolni?Válaszokat előre is köszönöm!

2013. okt. 11. 15:20
 1/1 anonim válasza:
best byte. extrem digital..én is ott akartam venni, de elutasitották a hitelkérlemet , inkább összegyüjtöttem a zsét
2013. okt. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!