Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyikek a legjobb telefonok...

Melyikek a legjobb telefonok szerintetek? Saját vagy baráti tapasztalat alapján.

Figyelt kérdés
Leginkább az számít nekem, hogy nagyon jó képeket készítsen és jó alkalmazásokat kínáljon.:) Lehetőleg okos telefont szeretnék. Előre is köszi!

2013. okt. 11. 20:50
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

A "jó alkalmazások" manapság szerintem már nem kritérium, mivel egy 50 ezres telefon ugyan azokat az appokat futtatja mint a 200 ezres.

Ez a "legjobb telefon" meg elég relatív. Ha ennyire laikus vagy a témában akkor nem valószínű hogy szükséged lenne a hardveresen legerősebb telefonra. Ha írsz egy irányárat tudunk ajánlani néhányat.

2013. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Apple Iphone 5s.

Lehet hogy az almák hardveresen nem olyan erősek, még is a leggyorsabban futtatják a saját szoftvereiket. Lehet, hogy nincs 30-40 megapixeles fényképezője, mint egyes Nokiáknak, mégis az almák csinálják a legjobb képet. Ugyanis a felbontás csak a kép méretét adja meg, a minőségét nem. Egy 8-10 megapixeles kép pedig már elég nagy felbontású, hogy ma szinte bármilyen megjelenítőn, teljes méretben lássuk.

Lehet, hogy nem bővíthetőek, de ki az akinek nem elég 32 netán 64 giga hely egy telefonon? Fölösleges több.

Sosem fagynak, nagyon stabil a rendszerük. Az Androidok, Windowsok, még a legstabilabb példányok is okoznak kellemetlen meglepetéseket.

Hardverei jó minőséget képviselnek, az internetes aprókban elhanyagolható a meghibásodott Iphone-ok, illetve Iphone alkatrészek száma, a HTC-khez, Samsungokhoz, Sonykhoz, LG-khez, stb. képest. Nem megy tönkre a kijelző, 1-2 éves használat után nem kezd el killódni az érintő panel, nem krepál be a hangszóró pár év használatból eredő por, kosz miatt, a gombok, töltő/usb, jack csatlakozó aljaztok sem kopnak olyan mértékben, mint fentebb említett társukon. A fejhallgató kimenete messze a legjobb minőségű, megfelelő minőségű anyagot lejátszva róla, simán ki tudod vele használni a legdrágább fejhallgatók, vagy akár egy valóban komoly, kisebb autó árával vetekedő kis hifi rendszer tudását.

Nem beszélve a készülék házról, stabil, masszív vázban van, nem csak sztereotípia az Iphone kicsi sérülékenysége. Nem kelt gagyi benyomást mint a nagy HTC-k, Samsung Galaxy-k, hogy kicsit erősebben rámarkolsz, és ropog, nyikorog, nyiklik-nyaklik a burkolat...

Nincs rajta fölösleges, 4+ colos kijelző, nem esik át a telefonálni tudó tablet oldalára, hanem elegánsan, magabiztosan megmarad okostelefonnak, a legjobb minőséget képviselve.


Ezért is volt mindig az Iphone a legdrágább, nincs mese, ez a legjobb telefon. Sokan nem szeretik, van akinek kicsi a kijelzője, van aki elvből nem vesz Iphonet, mert a csapból is az folyik, meg egy szar, blablabla... De hát akinek nem tetszik, és nem a legjobbat akarja, nem is kell megvenni. Attól még hogy létezik 730-as dízel BMW, nem mindenkinek tetszik, és nem mindenkinek arra van szüksége. Az árához meg csak annyit, hogy a minőséget mindig is meg kellett fizetni.


Ja, és mindezt úgy írtam, hogy világ életemben HTC-s voltam, nem volt még Iphone-om (csak kölcsönbe pár napra, nagyon tetszett), és valószínűleg nem is lesz, mert én sem engedhetek meg magamnak egy újonnan negyed milliós telefont.

2013. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!