Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Mini miért nem indul el?

Galaxy Mini miért nem indul el?

Figyelt kérdés

Van egy még garanciás,gyári rendszeres...

Galaxy Minim és az volt hogy letöltöttem az Opera mobile beta browser-t play-ről renden felrakta meg minden csak aztán: lefagyott a kezdőlapján az operának aztán kivettem az akksit mert vagy 10 percen keresztül nyomkodtam de semmi!

Aztán azóta behozza a telefon nevét azt a samsung töltőanimáció villog és ismétlődik! 1 óráig vártam vele semmi,kivettem az akksit ujra ugyhagytam 30 percig az se volt jó! Kérem segítsetek!



2013. okt. 12. 18:38
 1/3 anonim válasza:
velem is történt ilyen, bevittem a szervizbe ott azt mondták, hogy ez gyakran megtörténik és meg is oldották a problémát.
2013. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bevittem a boltba, azt mondták valószínűleg szoftverhibás azt beküldték a szervizbe! 3-4 hét4
2013. okt. 14. 15:30
 3/3 anonim válasza:
Én semmit sem töltöttem le rá, reggel még ébresztett, aztán be sem kapcsolt, aksit kivettem, aztán váltakozott a Samsung felirat, meg a telefon tipusszáma és rezgett. Én is szervízbe vittem, nekem 2 hetet mondtak. Úgy látom, ez egy tipushiba, szériahiba. Ha ezeket előbb olvasom, nem veszek ilyen telefont! :( Ha esetleg valakinek volt még ilyen gondja, házilag meg lehet oldani? Nekem a hard reset sem indult el rajta.
2014. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!