Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be van lassulva a Samsung...

Be van lassulva a Samsung Galaxy Ace típusú telefonom. Mitől van ez és mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Elég régóta fennáll ez a problémám (kb. telefon vásárlásától - újonnam vettem). Sokszor lassan tölt be appokat, fényképeket, stb... Egyzerűen lassú, esetleg szaggat. Próbálkoztam már memóriatisztítással, de jelentőset nem javított a dolgon.

(wifi, de főleg amikor aktiv a mobilinternetem még lassabb)



2013. okt. 12. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Samsung minőség, gyenge proci, kevés ram, kevés belső memória. Ebben az árkategóriában majdnem minden androidos teló lassú, de nekem is volt "szerencsém" ace-t használni, tényleg nem egy erőgép, ahhoz képest jó drága volt. Megoldás a gyári állapot visszaállítása, de mivel azt írtad, hogy vásárlás után egyből lassú volt, ez esetben új, jobb telefon vásárlása lehet a megoldás.
2013. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert egy ősrégi processzor van benne ami mindössze 800MHz-en ketyeg illetve nagyon kevés RAM,elavult oprendszer.Egy gyári beállítások visszaállítása azért megér egy próbát.
2013. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Újat majd karácsonyra, akkor úgyis sok az akció ;)
2013. okt. 12. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!