Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sp vagy Alcatel...

Sony Xperia Sp vagy Alcatel OT IDOL vagy Nokia Lumia 800-at érdemes venni?

Figyelt kérdés

Előnyök,hátrányok?

Ez a 3 telefon közt vacillálok és szeretném kikérni a véleményeteket,tapasztalatotokat,akár csak az egyik telefonról.


Előre is köszönöm! :)



2013. okt. 13. 00:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Leginkább a Sony Xperia SP vagy a Nokia Lumia 800 kellene,de nem tudok dönteni...://
2013. okt. 13. 00:24
 2/7 A kérdező kommentje:
vagy esetleg még a Sony Xperia P
2013. okt. 13. 01:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a WP8 nem akadály, akkor Nokia Lumia 800, jobban van optimalizálva, gyengébb hardveren jobban fut mint az android. De ha android kell akkor mindenképpen Sony Xperia SP, bár a kijelzője még mindig gyengének számít, mondjuk az LG-hez képest. De nagyon gyors.
2013. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A többiről nem tudok nyilatkozni, DE:


A Lumia 800-at (nekem is ez van) nem érdemes megvenni.

Félre ne érts, szeretem ezt a telefont, csak dühítő, hogy a MIKROFOS már nem ad hozzá ki frissítést. Kiadták a telefont Windows Phone 7.8-al, kevés szükséges funkcióval (pl.: bluetooth fájlküldés; fájlkezelő(még a gépre sem tudsz simán másolni szoftver nélkül); rádiót csak fülhallgatón tudsz hallgatni; nagyon sok Androidos alkalmazás nincs WP 7.8-ra vagy fizetős.)

Persze kiadták a WP 8-at, ami valamivel már jobb, de azt már nem lehet Lumia 800-ra frissíteni.

A NOKIA és a Microsoft szépen otthagyta a WP 7.8-as felhasználóit, "ha jobbat akarsz vegyél újabbat" alapon.


A Lumia 800 dizájnos, teszik a menürendszere, de még messze nem forrott még ki a Windows Phone rendszer. Még egy pár év és akár használható is lesz.


Szerintem inkább vegyél Androidos telefont.

2013. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket! :)


Hát igen,hallottam,hogy a windowsos rendszer nem igazán jó és a zune kell hozzá meg ilyenek... ://

2013. okt. 13. 14:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Huawei Ascend Y300 erről vélemények?
2013. okt. 13. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:

hát én az sp-t ajánlanám, de a többit az a helyzet, hogy nem nagyon ismerem

:)

2013. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!