Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit gondoltok az iphone 4s...

Ti mit gondoltok az iphone 4s clone-ról?

Figyelt kérdés

szerintetek megéri venni iphone 4s clone-t?

eddig csak apródon néztem huszon ezrekért

de ha valaki ajánlja ezt a telót

akkor tudna írni olyan oldalt ahol lehet ilyet venni új-on

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2013. okt. 13. 18:40
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem éri meg.

Kívülről lehet hogy úgy néz ki mint egy iphone de belülről a legrosszabb androidosok szintjén van kb. (vagy ott sincs)

2013. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Nehogy vegyél olyat. Többnyire annyit tudnak mint egy régi gombos telefon, rezisztív kijelzővel (nyomkodós) és instabil rendszerrel. És 2 hét után tönkremennek. Ha iPhone klónt akarsz venni akkor vannak iPhone 5 klónok 150-200 dollár körül amik MediaTek chipsettel vannak és Androidot futtatnak. Azok már egész használhatóak.

De 20 ezret elkölteni egy használhatatlan vacakra, hogy 2 hétig menőzhess vele... szerintem nem éri meg.

2013. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

aha

értem

hát csak kérdeztem mert láttam hogy van akinek van és működik valamennyire

de igy hogy fel soroltátok ezeket inkább nem

azért köszi:)

2013. okt. 13. 18:47
 4/6 anonim válasza:
41%

Ne vegyel huszonezerert...a Tescoba van 3-4ezerert Fisher Price jatek telefon..meg azis tobbet tud.

Ezek a klonok nagyon cikik...hasznalt telefont is tudnal venni igaz az nem aaajfooon de akkoris.

Iphone lehet hogy meno...de a klon az szanalmas!

2013. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

Hát nemtudom nekem 2évig volt meg. elhagytam. most vettem másikat és tökéletes

Akinek nem volt szerintem ne szidja

Normálisat kell venni és működni is fog

2013. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Telefonokkal is foglalkozom...es lattam mar jo par ilyen klont.

Naponta hozzak be a boltba mert nem tud semmit..sok hulye megveszi azt hiszi, hogy eredeti Iphone...Aki ezzel akar menozni vegyen eredetit,miert nem jobb egy olcsobb de minosegibb telefon???

Utolso nagyon okoska vagy te...2evig hasznaltad??Mire megis szamologep helyett?Pontozgass csak le nyugodtan, jol esik :-)))

2013. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!