Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek,...

Milyen telefont vegyek, Samsung, HTC, többi, típus lent?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok kérdés van ezzel kapcsolatban, de most talán már több a tapasztalat is, így a következő telók között vacilálok:

Samsung Galaxy S4 LTE (nem a ZOOM)

Samsung Galaxy Note 2 (a hármast szeretném leginkább, de az már nagyon nagy)

HTC One

Az az igazság, hogy most egy HTC Desire S-t cserélek le, amivel egyébként meg voltam elégedve, de azért már egyre több hiányosságát fedeztem fel. Amikre használnám: fényképezés, videózás, filmnézés, játékok (inkább a kisebb méretű, a telót kevésbé igénybev, evőket használom)

Szóval minden érdekel, de légyszi, csak úgy írjatok, hogy ha van tapasztalat. Az adatokat tudom, sok tesztet olvastam, így a száraz tények nem érdekelnek.



2013. okt. 13. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
samsung galaxy s4 de még jobb a nokia lumia 920 vagy a lumia 1020 aminek a kamerája 41mega pixel.
2013. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a Nokiát, de sajnos a kezelőfelülete nem igazán nyerte el a tetszésem, egész pontosan utálom... Szóval az biztos, hogy nem lesz, akár csak Iphone!
2013. okt. 13. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Note 2-vel van tapasztalatom. Mert 1 éve használom. Nem nagyobb a Note 3, mert szinte ugyanakkora házban van. Amúgy én sem váltok a 3-ra mert minden note 3-as dolgot megkaphat a 2. Gyors, a toll sokszor jól jön. A mérete gyorsan megszokható.
2013. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HTC One... nem véletlenül kapta az év készüléke díjat. Egyszerűen a legjobb, kész. :)

Csodaszép fémháza van, csodaszép kijelző, bitanggyors, sosem akad meg és bivalyerős hardver...

2013. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1: A Lumia 920 túlságosan elavult már azzal a gyenge hardverrel, a Lumia 1020 meg valójában 38 megapixel (parasztvakítás amúgy is), ráadásul egy gyenge középkategóriás, kb. 1 éves android hardver van benne. Jah és mindez 200 ezer forintért... *facepalm*
2013. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!