Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivan olyankor ha ell feleljte...

Peti6544 kérdése:

Mivan olyankor ha ell feleljtettem az apple id-mnel a biztonsagi kerdesre a valszt?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy ell felejtetem az apple id-mnel a biztonsagi kerdesre a valasz le kertem emailba csak nemkuldtek le pedig lekertem mar tobbszor is de semmi es igy meg nemtdok venni semmi az app store ba mert mindeg keri a biztonsagi kerdesre a valszt ha valaki tunda segiteni a megoldasba megkoszonem

2013. okt. 14. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor szívás van.

tudsz csinálni újat.

biztos jó emailt adtál meg?

a weboldalon be tudsz lépni?

2013. okt. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos megértették, hogy mit szeretnél? Fertelmes a helyesírásod, lehet azt hitték, hogy csak egy kisgyerek trollkodik, ezért nem vettek komolyan.
2013. okt. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

en nem irtam nekik emailt azt le lehet kerni hogy ell felejtetel a biiztonsagi kerdesre a valaszt es akkor atolatikusan le kell hogy kulgyek az emai cimemre de nemkultek es igen jo email cimet adtam meg azzal szoktam be jelentkezni es jo ott is az vann ahova kuldeni kene csak nemkuldenek semmit

[link]


[link]

2013. okt. 14. 08:09
 4/5 anonim ***** válasza:
nézd meg a spamben
2013. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
néztem ott is es semmi
2013. okt. 14. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!