Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék teljes biztonsági...

Hogy tudnék teljes biztonsági mentést készíteni Xperia P-ről?

Figyelt kérdés
Próbáltam a Sony Pc Companion-al, de mindig befagy a program.

2013. okt. 14. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért fagy be mert az a sz@r semmire nem való. Ha van is mentésed, visszaállítani nem tudod majd. Root + CWM (Clockworkmod) backup.
2013. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs rootolva a telefonom. anélkül nem lehet megoldani?
2013. okt. 14. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Root nélkül nem tudsz hozzáférni a rendszerfájlokhoz, ha te nem tudsz, nem tudnak a programok sem így nem készíthető biztonsági mentés a rendszerről. A beállítások, telefonkönyv, sms-ek lementhetők a gyári alkalmazással, OTG kábel és pendrive megléte esetén valamennyi alkalmazás is, de teljes mentést (ami hiba esetén 10 perc alatt visszaállítható) nem tudsz csinálni.
2013. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és azt lehet, hogy rootolom, lementem és utána megszűntetem vhogy a rootot?
2013. okt. 14. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, csak akkor gond esetén nem tudod visszaállítani a mentést.

Miért félsz a root-tól?

2013. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy titanium backuppdal, ha rootolod. Ha nem rootolod a telefont, akkor a Helium appot szedd le.
2013. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Helium app a mentéseke is menti? Miben rosszabb, mint ha rootolom és a titaniummal csinálom?


Amúgy azért kéne a mentés, mert akarok csinálni egy Gyári beállítások visszaállítását, de ha utána esetleg vissza akarnám csinálni, akkor vissza tudjam.

2013. okt. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!